| anonim_4396 a întrebat:

Cineva din familie poate sa vada tot ce fac eu pe telefon daca ma conectez la wifi pana cand stau etc? Daca da, cum as putea sa nu vada ce fac eu, exista o solutie?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Simpla conexiune la Wi-Fi nu permite altora să vadă ce se întâmplă în telefonul tău.

3 răspunsuri:
| Florin9Florin9 a răspuns:

De acord cu Cosmin1324

| cosmin1324 a răspuns:

Nu cred ca poate sa vada ce faci pe telefon, eventual doar sa vada daca esti conectat la net.

| cristian200313 a răspuns:

Nu poate sa vada tot ce faci tu, doar sa vada daca esti conectat la Wi-Fi, Sau iti vor verifica in Chrome in Istoria (History) ca sa vada ce ai umblat, chestii, cand esti plecat pe afara.