| Angelescu_Puiu_1970 a întrebat:

Cineva folosește un cont fals de Facebook cu numele unei prieten. Cum pot afla unde se afla sau cine e?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Simplu... nu poti

| Bondarel99 a răspuns:

Nu poți afla datele celui care se ascunde in spatele unui cont, cel mult dacă ești hacker priceput sa ii trimiți un link și sa furi niște informații, dat atât.

| Elena9328 a răspuns:

Nu poti

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Din pacate, nu poti afla aceasta informatie. Sfatul nostru insa este sa raportezi contul ca fiind fals - mai multe informatii aici https://www.facebook.com/help/306643639690823?helpref=uf_permalink

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il raportezi si nu o sa mai conteze deoarece va fi sters.