| dorelHD a întrebat:

Colegii mei se uita la Jake Paul. Cum sa i fac sa se opreasca? E prea cringe!

Răspuns Câştigător
| Illuminati2016 a răspuns:

Bine ca nu se uita si la Logan Paul ca atunci era o problemahappy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fara suparare dar asta e problema lor. Nu iti place nu te uiti.

| VibeTrix a răspuns:

Pe cine faci tu ma cringe? pe Jake Paul? nici nu stii cine e, mie mi se pare super ok.wtf

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Te incurajam sa le spui prietenilor si colegilor tai parerea ta argumentata despre Jake Paul, dar in acelasi timp sa retii ca decizia finala cu privire la ceea ce fac, este a lor.

| flytothemoon a răspuns:

Dorele, fiecare e liber sa faca ce vrea pentru sine. Daca tu vrei sa te dai cu curu de pamant nu te poate opri nimeni! laughing))

| AN_Aylin_1998 a răspuns:

După părerea mea, Jake Paul nu este cringy, e chiar amuzant.Dar este strict problema lor la ce se uita.