| Sfaterly a întrebat:

Contul meu a fost blocat temporar pe Instagram. Nu mai pot da aprecieri. Cât timp trebuie sa aștept?

Răspuns Câştigător
| SandraPparalelipipedop a răspuns:

24 ore.
Depinde din ce cauza contul dvs. a fost blocat.
3-4 zile nicidecum nu este timpul de asteptat, deseori contul este blocat din cauza utilizarii rapide.
Maxim 24 ore astepta sau contacteaza domnii aplicatiei, printr-un simplu e-mail.
Astfel vei fii informat de durata stabilita de ei.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să știi că am cunoscut pe cineva care a așteptat și trei zile. Poate chiar patru... Cred că nerăbdarea l-a făcut să își deschidă și un alt cont, între timp.

| aumih16 a răspuns:

Nu stiu chiar nu stiu! cred ca mult timp! depinde de situatie!

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Majoritatea blocarilor de acest fel dureaza 24 de ore, dupa care sunt eliberate automat de Instagram. Blocarea poate fi pusa pe contul tau dintr-o serie de motive cum ar fi aprecierea a prea multe poze, urmarirea multor persoane intr-un timp scurt, postarea de comentarii nepotrivite etc.

Insa, anumite blocari pot dura mai mult sau pot fi chiar permanente.

| tehno125482 a răspuns:

Depinde!