| popamonica1234 a întrebat:

Cu site-ul ACADEMIC SINGLES cum putem sa ne asociem sa facem o petitie si sa le venim de hac? Ce considerati ca trebuie facut cu asemenea site-uri care hartuiesc oamenii?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cu ce se manancă? Pare un site de matrimoniale, sa zic asa.

| PainTech a răspuns:

Stai asa... Explica mai pe lung cum sta treaba cu site-ul. Pe cine si de ce hartuieste?

| popamonica1234 explică (pentru PainTech):

Site-ul de socializare Academic Singles te înregistrezi o luna cu abonament de 15 lei și ei îți prelungesc abonamentul cu 3-12luni fără sa mai poți sa te retragi. Apoi te trezești ca trebuie sa blochezi contul de la banca ca altfel îți golesc ei contul Dacă încerci sa te dezsbonezi te trimit la o firma din Luxemburg care primește emailul tău și îți spune ca ai datorii la ei și ca nu te poate deliga pana nu le plătești cheltuieli de executare...

| PainTech a răspuns (pentru popamonica1234):

Compania are locatia in Luxemburg, asta e adevarat, ceea ce insemna ca la autoritati nu rezolvi mare lucru.