| Timpu_Catalin_2001 a întrebat:

Cum aflu codul pin necesar pentru a mă conecta la contul de HBO go prin operatorul Digi? Sunt conectat la contul Digi.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

"Intră în contul tău Digi
Accesează Serviciile Mele și selectează HBO GO
Mergi pe platforma HBO GO și creează contul de acces, unde vei folosi PIN-ul generat și numărul facturii Digi.
Dacă ai contract la mai multe adrese unde ai serviciile de televiziune și internet plus extraoptiunea Hbo sau MaxPack poți activa cont HBO GO pentru fiecare adresă. Vizionează filmele, serialele și documentarele preferate de pe 4 device-uri (PC, tableta, telefon, smart TV) utilizânt două dintre ele simultan.
Tu alegi când vrei să activezi/dezactivezi accesul pe platfoma HBO GO, direct din contul tău de client Digi."
https://www.digiromania.ro/servicii/online/hbo-go

| Ora de net a răspuns:

Bună, Cătălin,

Sfatul nostru este să-i contactezi telefonic direct pe cei de la Digi - https://www.digiromania.ro/asistenta/contact