| anonim_4396 a întrebat:

Cum as putea sa folosesc tor browser pe internetul normal?
As vrea sa caut ceva, dar vreau sa vad doar eu, fără să-mi spargă cineva telefonul și sa vadă.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Instalează-l și accesează ce site-uri de pe surface web dorești. Nu poate nimeni să-ți "spargă" telefonul dacă nu intri pe site-uri dubioase.

1 răspuns:
| Mirel4412 a răspuns:

Internet folosesti si daca intrii de pe google, si de pe Youtube, si daca intrii de DeepWeb. Daca vrei sa cauti ceva si sa nu vada parintii sau prietenii tai, pe Google ai optiunea de a alege fila incognito, care nu stocheaza siteurile accesate de tine in istoric.