| cornelmircea1980 a întrebat:

Cum blochez un canal You Tube? sa nu imi mai apara canalul sau filmuletele respective. se poate? ca de exemplu canalu pariu cu viata. va multumesc

Răspuns Câştigător
| Mayhem666 a răspuns:

Nu poti sa il blochezi, dar poti sa faci ca sa nu iti mai apara filmuletele de la canalul respectiv printr-un simplu click pe butonul "X" din partea dreapta sus a sirului de videoclipuri de la canalul respectiv, dar le poti da "X" doar daca nu sunt la recomandate, ca daca sunt la recomandate nu ai ce face decat poate sa dai refresh la pagina de Youtube. Daca dai "X" iti va aparea urmatorul mesaj : "Am înțeles. Vom ajusta recomandările."
Sper ca ai inteles la ce ma refeream si ca mi-ai inteles explicatiile si sper ca te-am ajutat! Bafta!

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca nu esti detinatorul canalului sau daca pe canal nu se afla clipuri interzise de Youtube gen pornografie, suicid etc. nu poti inchide/bloca un canal.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

De blocat nu ai cum, dar i ti poti șterge contul, definitiv.

| Tpufan123 a răspuns:

Intri pe canalul respectiv și te dezabonezi, dacă ești abonat, altfel nu poți decât sa ignori.

| MihaelaDart a răspuns:

Poti sa te dezabonezi de la acel canal si astfel nu-ti mai apar videoclipurile. Mergi la canalul pe care nu-l mai vrei si apezi pe patratelul gri unde scrie "Abonat/a", cand cursorul e pe acesta iti va aparea Dezanoneaza-te si dai click.

| Ora de net a răspuns:

Buna Cornel,

Nu poti bloca un canal, dar te poti dezabona de la el.