| BrinyScout46729 a întrebat:

Cum fac sa îmi recapăt contul meu de Facebook dacă nu mai stiu nici parola nici numărul de telefon? M-am gândit sa încerc să îl sparg dar nu știu! Cine ma poate ajuta? Va rog extrem de mult!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu mai ai nici numarul de telefon si nici parola, cum poti atunci sa dovedesti ca ala este contul tau?
Incearca o singura varianta:
mergi la LOG IN si spune ca ai uitata parola, dand click pe butotinul de "forgotten account" si ei iti trimit pe adresa de email, un nou link cu o parola provizorie.
In felul asta, poti sa intrii in cont, sa-ti schimbi imediat parola si sa ti-o notezi undeva unde nu arunci niciodata sau nu pierzi caietul sau cartea aia. Apoi schimbi si numarul de telefon.

| BrinyScout46729 explică (pentru Violleta2022):

Păi pot să dovedesc cu faptul ca eu sunt in pozele de pe acel profil, si ala e numele meu etc.Mersi o să încerc.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ghinion, altul

| LPCTSTR a răspuns:

Irefutabil, e pierdut.
Ia-ți adio de la el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te poate ajuta nimeni, e pierdut.