| DollElsdark a întrebat:

Cum fac sa primesc mesaje doar de la prieteni? (Primesc mesaje in inbox de la necunoscuti, si nu mai vreau.) Vreau sa nu mai primesc deloc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu dai ignore la un mesaj care iti apare de la cineva necunoscut.Nu cred ca se poate.Umbla acolo la setari la motoare de cautare dar vezi ca si acolo zice ca e posibil sa te gaseasca oricine pe Facebook chiar daca ai oprit cautarea.Doar la mesajele ce le primesti ai 2 optiuni sa accepti cererea sau sa ignori...

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De pe numele tau de utilizator intra in Setari cont si de la "Vreau să primesc mesaje de la" selectezi "Prietenii mei de pe TPU" si apoi dai Salveaza profilul.

| DollElsdark explică (pentru Ioandelasal):

Eu ma refeream la Facebook, scuze greseala mea nu am pus in titlu

| Ora de net a răspuns:

Buna,

In momentul de fata mesajele de la persoanele pe care nu le ai in lista apar ca Message Requests. Mai multe detalii despre asta aici https://www.facebook.com/......533954272/

Daca cineva te deranjeaza poti sa ii dai Ignore pe Messenger sau Block pe Facebook si acea persoana nu iti va mai putea scrie.

| DollElsdark explică:

Facebook scuze

| DollElsdark explică:

Waaaauu ce amuzant ești tu rolling on the floor

| DollElsdark explică:

Du-te tu in piskulika ma-tii analfabetule lingeai smecleul maicamii de copil prost de 13 ani. Bagami-as p** in mama ta

| DollElsdark explică:

Este plin internetul de copii prosti ca tine! Daca nu aveai sa dai un raspuns atunci taci dracu si nu m-ai comenta țăranule!

| DollElsdark explică (pentru DollElsdark):

Caludebalta copil prost... Imi pierd vremea cu tine copil de 2 bani