| Monica_Calin_1998 a întrebat:

Cum imi confirm adresa de email pe tumblr?

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ora de net a răspuns:

Buna Monica,

La inscrierea pe Tumblr acestia ti-au trimis un email de confirmare pe adresa ta de email. Pentru a o confirma trebuie sa iti accesezi emailul, sa cauti mesajul de la Tumblr si sa dai click pe linkul din email.

| EkToR a răspuns:

Uita-te sa vezi daca ai dat emailul corect in primul rand dupa dai la mail si vezi mesajele recente sau la spam cateodata mai intra acolo, dai pe link-ul sau poate iti dau ei un cod in acel mesaj.