| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi rotesc viziunea la 90 de grade? (chestia asta chiar se poate face doar ca nu stiu cum).

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce esti tu, periscop subacvatic? laughing
Poate vrei sa spui, ca-ti intorci capul... atat cat iti permite gatul, dupa care o poti face cu ajutorul picioarele, miscandu-te in directia dorita.

| xdedyxd a răspuns (pentru Violleta2022):

Fara sa iti intorci capul, doar ochii

| Violleta2022 a răspuns (pentru xdedyxd):

Se poate, doar privind intr-o oglinda, pe care o ai in fata.

| darrio2007 a răspuns:

La ce?

Bula
| Bula a răspuns:

Iti intorci capul astfel ca, linia ochilor tai sa se intoarca din orizontala in verticala.
Cu alte cuvinte: te culci pe laterala ta sau iti intorci capul peste umar /ureche. happy

| ziftode a răspuns:

Apleci capul intr-o parte pana cand linia care uneste ochii e perpendiculara cu pamantul si apoi nu te mai indrepti
ceva de genul asta:
http://www.buymarsproperty.com/Catz/reg/excuseme.jpg

| Ora de net a răspuns:

Buna!

Te referi la felul in care vizionezi ceva pe ecran?

| Toteu78 a răspuns:

Iei o lingură, de metal nu de lemn, îți scoți ochii din orbite, iei niște prenandez și îi lipești pe urechi.

| xdedyxd a răspuns:

Dar fara sa iti misti capul, doar cu ochii