| Vasile_Albert_1996 a întrebat:

Cum pot face o pagina de Facebook mai poulara si pagina mea se numeste " o viata in versuri"

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Si eu am o pagina (Chemistry-fun) si pentru a fi mai populara o cauti pe Facebook, dai click pe ea pi sus iti va aparea,, Promoveaza pagina" si cand intri acolo iti va aparea sa o promovezi pe net, la prieteni.Dar pe net poti sa o promovezi cu bani.Jos in buget iti va aparea sa pui bugetul, poti sa pui si un leu.Pentru ca 1 leu e minim.Cu placere!

5 răspunsuri:
| octav005 a răspuns:

Ar trebui sa iti facu un grup cu acest nume si sa inviti persoane in acest grup

| Vasile_Albert_1996 explică (pentru octav005):

Eu vreau sa fie mai popular pagina nu sa fac grup

| Vasile_Albert_1996 explică (pentru Ora de net):

Da-mi link pls

| iVIBERGaming a răspuns (pentru Vasile_Albert_1996):

Nu este link trebuie sa iti creezi tu unul pe care sa intre oameni sa te vada!

| Ora de net a răspuns:

Buna Albert,

Paginile de Facebook sunt destinate in principal promovarii anumitor servicii sau produse. De aceea, fara un buget de promovare, va fi greu sa ajungi la un numar foarte mare de fani. Mai mult decat atat, este bine sa ai un obiectiv clar atunci cand iti creezi aceasta pagina - de ce iti doresti sa aiba mai multi fani? care este scopul sau? ce iti doresti sa oferi fanilor tai (informatii, continut educational, continut distractiv etc.) si ce iti doresti sa obtii?

Daca doresti doar sa-ti impartasesti gandurile cu ceilalti, iti recomandam sa faci acest lucru prin intermediul profilului personal sau al unui blog.