| Costin_Sandy_1991 a întrebat:

Cum pot face sa dispara atentionarea cu privire la folosirea modulelor cookie care apare ori de cate ori ma conectez pe facebook?

Răspuns Câştigător
| Pinzariu_Eduard_1969 a răspuns:

Poti da click pe cele 3 linii din dreapta browserului, dai pe settings, extenisons add extension si scrii adblock plus si il instalezi

5 răspunsuri:
| DryIce a răspuns:

E politica globala, anunta userii din clearnet ca sunt monitorizati (ca sa stie). Ca poate ei nu stiu ca tot ce zic si fac e inregistrat si poate fi folosit impotriva lor happy

| RAY a răspuns:

Pe mine o singura data m-a intrebat asta atat

| Costin_Sandy_1991 explică (pentru RAY):

Asa ma anunta si pe mine doar o singura data inainte de a ma conecta, asta daca stergeam istoricul, insa acum a devenit enervant apare mereu si cand sunt conectata

| Costin_Sandy_1991 explică (pentru Pinzariu_Eduard_1969):

Mersi mult, inca apare la facebook bara cu politica de utilizare a cookie-urilor insa am rezolvat o alta problema enervana si anume reclamele, funda clar

| Ora de net a răspuns:

Buna Sandy,

In mod normal aceasta ar trebui sa dispara de la sine. Din pacate, multi utilizatori reclama ca au intampinat problema ta - faptul ca ea reapare. Cel mai probabil programatorii lucreaza la eroare si sa va repara in scurt timp.