| qieiqpalz a întrebat:

Cum pot face sa nu mai fie contul de Facebook la instagram..am 3 conturi si cand aveam doar 1 care era conectat la Facebook mi-am mai facut unul cu citate si nu stiu cum am facut de l-am conectat pe asta cu citate la Facebook si l-am pierdut pe cel de dinainte. Acum mi-am facut alt cont si practic am 2 unul cu citate si unul normal si cred ca iar am aceeasi problema..Contul asta de citate imi pierde toate conturile..si as vrea sa il deconectez de la Facebook.

3 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Nu poti sa il deconectezi de la Facebook fiindca tu esti conectat cu datele paginii tale de Facebook.
Doar dacă iti faci altul nou.

| qieiqpalz explică (pentru kar1GaNNN):

Nu. Eu sunt conectat cu emailul la pagina aia

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Gasesti aici https://help.instagram.com/536741816349927 informatii despre cum sa deconectezi contul de Instagram de Facebook.

Inainte de a face asta insa te sfatuim sa te asiguri ca iti cunosti adresa de email si parola cu care te conectezi pe Instragram, pentru a te putea loga independent pe viitor, fara a folosi Facebook.