| popamonica1234 a întrebat:

Cum pot sa dezactivez profilul de pe Academic Singles pentru ca ma hartuiesc. Chiar dacă am greșit cu înregistrarea nu pot sa întru în legătură cu ei, trimit email - uri de amenințare!

6 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Ne pare rău că ai întâlnit această situație neplăcută. Pe situl lor la adresa https://www.academicsingles.ro/info/conditii-contractuale-generale vei găsi următoarea informație „Clientul are oricând dreptul să reziliere raportul contractual gratuit existent cu Academic Singles, fără indicarea de motive. Rezilierea acestei calităţi de membru gratuite se realizează în mod efectiv prin confirmarea link-ului „Dezactivați profil" la „Setări" pe pagina Web Academic Singles/în App-ul Academic Singles respectiv."

| Raducons a răspuns:

Daca nu exista optiunea de stergere a cotului se poate face asta daca le trimiti un email si ceri asta.Am patit si eu cu un site asa, nu m-au amenintat dar nu au facut nimic.Dezactiveaza-l si lasa-l asa, nu ai ce face.

| popamonica1234 explică (pentru Raducons):

Mulțumesc pentru mesaj!

| RemusSilviu a răspuns:

Hihi! Aceeasi problema o am si eu Mon! Trimite poza aia o data!

| Lfc2024 a răspuns:

Cum ați rezolvat? Am aceeași problemă?

| Vasluianu_Valerica_1984 a răspuns:

Cineva a făcut cont cu poza mea, se dă drept eu.