| Îmirăspunzi2883 a întrebat:

Cum pot să îmi fac cont pe Brainly fara să pun adresa de E-mail a părintelui meu ( avem aceeași adresă) sau să mă conectez cu Facebook?

Răspuns Câştigător
| FoxyM a răspuns:

Salutare! După cum am putut observa, nu se poate găsi altă cale de înregistrare decât cu o altă adresă de e-mail sau cu un alt cont de Facebook pe care ți le poti face.

1 răspuns:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Nu ai o altă variantă. Trebuie să folosești o adresă de email sau contul de Facebook. Vorbește cu părinții tăi, suntem convinși că nu vor avea nimic împotrivă să îți faci cont.