| LanguageMaster a întrebat:

Cum pot să-mi fac lista de prieteni secretă pentru străini?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incriptezi fisierul.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca te referi la lista de prieteni de pe Facebook trebuie sa mergi la profilul tau, sa alegi sectiunea friends si vei vedea in coltul din dreapta simbolul unui creionas. Apasand pe el poti alege sa iti setezi lista de prieteni accesibila doar prietenilor.

Mult succes!

| Daniel2836 a răspuns:

Salut,
mai întâi trebuie sa mergi la profilul tau, sa alegi sectiunea friends si vei vedea in coltul din dreapta simbolul unui creion. Apăsând pe el îți poți seta acolo.