| Kirq a întrebat:

Cum pot șterge niște întrebări puse de mine pe TPU? Precizez ca-mi trimite un mail de confirmare, dar când il confirm tot nu se șterge.

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poţi face acest lucru din contul tău de utilizator, din secţiunea "Întrebările mele" sau "Răspunsurile mele". În fiecare zi poţi şterge maxim 10 postări. Aceste limitări reprezintă măsuri de securitate împotriva ştergerilor accidentale sau accesului altor persoane în cont. Vei primi un email pentru confirmarea ştergerii, iar tot ce va trebui să mai faci este să dai click pe al doilea link transmis. Dacă ştergi o întrebare care a primit răspunsuri, aceasta va apărea pe site ca fiind postată de un Anonim şi nu va mai fi alocată contului tău.

Mai multe info aici: www.tpu.ro/intrebari-frecvente

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Imposibil cand dai sa se stearga sa nu se stearga, vezi ca isi da doua link urii, primul e doar ca sa vezi ce sterge al dolea link e un link de stergere
Intrebarea de mai jos a fost marcata pentru stergere:

Pentru a confirma stergerea acestei intrebari, da un click pe linkul de mai jos: