| daniel55y a întrebat:

Cum schimb ip la comp, tableta si wifi? A si cum pot sterge de pe google ce apare de mine? happy

11 răspunsuri:
| KillaNoFilla a răspuns:

Cu kepard
Mergi in history si dai clear, clean.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru KillaNoFilla):

Looooooool, ce treaba are istoricul browserului cu google... looooool

| KillaNoFilla a răspuns (pentru suntserios):

Asa intrebare, asa raspuns.
Cum schimbi ip la comp si wifi?
Asa am raspuns si eu pe jumate.
Daca lor le este lene sa de-a detalii, nici eu nu ma stresez cu raspunsul.

Raspuns comple era in history optiunea autofill from data.

| daniel55y explică (pentru KillaNoFilla):

Esti un gunoi

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru KillaNoFilla):

Inca odata intreb... ce treaba au rezultatele date de google cu history ul browserului... poate nu pricep eu logica ta

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ip e dat de ISP, daca e dinamic il poti schimba printr-o simpla resetare de conexiune, daca e static aia e... nu ai ce face.

rezultatele indexate de google, logic nu le poti modifica tu. Maxim poti contacta webmasterii site urilor pe care se regaseste informatia si daca au ceva bunavointa sa scoata informatia de acolo

| KillaNoFilla a răspuns (pentru suntserios):

Nu stiu daca noi vb despre acelasi lucru pentru ca nu am inteles bine intrebarea.
Eu vb de autocompletare info.Ex:scrii filme ac si google iti da fime acctiune mai jos pentru ca ai mai cautat.

Daca da, poti sa stergi din browser history, autofill data la clear browsing data.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru KillaNoFilla):

Intrebarea era cat se poate de clara

"A si cum pot sterge de pe google ce apare de mine?"

nu scria nicaieri nimic despre history

| KillaNoFilla a răspuns (pentru suntserios):

Intrebarea era cat se poate de clara

"A si cum pot sterge de pe google ce apare de mine?"

Hai explica tu la ce se refera intrebarea.

suntserios
| suntserios a răspuns (pentru KillaNoFilla):

Am explicat mai sus, ia si citeste

| Ora de net a răspuns:

Buna,

IP-ul este o adresa de internet pe care ti-o aloca in mod automat furnizorul tau de internet. Daca aceasta este dinamica, se schimba la fiecare deschidere/inchidere a dispozitivului, iar daca este statica trebuie sa discuti cu furnizorul pentru a o schimba.

In ceea ce priveste Google, exista un formular pe care il poti completa prin care ceri celor de la Google sa scoata toate rezultatele cautarilor care contin numele tau. Poti accesa formularul aici https://support.google.com/legal/contact/lr_eudpa?product=websearch