| adistan a întrebat:

Cum se converseaza in privat pe Instagram?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Home si dreapta sus pe pagina, actualizeaza-ti aplicatia daca nu iti merge.

6 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna Adi,

Dupa ce deschizi aplicatia, vei gasi butonul de chat in coltul din dreapta sus.

| Deliiiia a răspuns:

Buna, dai pe butonul,, home'' din centru si apoi pe un triunghi aflat in partea superioara dreapta, unde te va duce la casuta cu mesaje.

| adistan explică (pentru Deliiiia):

Unde naiba e butonul,, home''?

| Deliiiia a răspuns (pentru adistan):

In stanga jos daca e actualizat.

| adistan explică (pentru Deliiiia):

Deci poate nu m-ai inteles. Vreau sa vorbesc cu o ANUMITA persoana in privat adica sa nu mai vada nimeni (ma rog) ceea ce scriu eu acelei persoane. Am butonul "home" dar cand dau pe el imi "dispare" persoana respectiva.Cat despre "triunghi" apas si imi da cu totul altceva.

| adistan explică (pentru Ora de net):

Mersi frumos.

| Ora de net a răspuns (pentru adistan):

Home si dreapta sus pe pagina, actualizeaza-ti aplicatia daca nu iti merge.