| FluturicaMicaMica a întrebat:

Cum se șterg videoclipurile de pe canalul de Youtube?

10 răspunsuri:
| Gonrax a răspuns:

Există google, TPU nu s-a făcut pentru întrebări d-astea simple și retardate.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Poti gasi pasii pe care trebuie sa-i urmezi aici - https://support.google.com/youtube/answer/55770?hl=ro

| Alexul99 a răspuns:

Te duci in video manager, bifezi un video sau mai multe si sus ai o lista sau ceva de genul, apesi pe ea si dai `sterge videoclip`

| FluturicaMicaMica explică (pentru Alexul99):

Cum găsesc video manager?

| Alexul99 a răspuns (pentru FluturicaMicaMica):

Apesi pe canal, dai studio creatie si in stanga ai manager video

| FluturicaMicaMica explică (pentru Alexul99):

Un pic mai explicit. Sunt noua cu Youtube-ul. Unde e studioul de creație?

| TheMinedPlumbob a răspuns (pentru FluturicaMicaMica):

Trebuie sa apesi pe iconita canalului tau. Se afla in coltul din dreapta, sus. Acolo apesi pe Studio Creatie. In stanga este manager video.

| FluturicaMicaMica explică (pentru TheMinedPlumbob):

Asta se face pe computer? Dacă da eu nu am.

| TheMinedPlumbob a răspuns:

Studio de Creatie < Manager Video < Bifezi Videoclipurile pe care doresti sa le stergi > Apesi pe "Actiuni" > Sterge > Delete

happy