| carmol123 a întrebat:

Cum sterg un canal de Youtube daca nu stiu nici parola, nici email ul?

7 răspunsuri:
| CosminGRG a răspuns:

In cazul in care nu stii nici parola nici email.ul nu il poti sterge decat daca ai nr de tel pe YT, si vei putea cere parola, altfel nu. Funda?

| VanessaLove04 a răspuns:

Poti sa iti faci alte canale si sa il raportezi pe cel pe care vrei sa il stergi

| Garfield_Mario_2000 a răspuns:

De ce as face asta

Răspuns utilizator avertizat
| Ora de net a răspuns:

Buna, Nicki,

Este vorba de contul tau de Youtube? Daca da, poti incerca sa-l recuperezi accesand https://www.youtube.com/account_recovery

Pe viitor, te sfatuim sa iti securizezi conturile (adresa de email, conturile pe retele sociale) setandu-ti o intrebare de siguranta, un email alternativ sau numarul de telefon.

| carmol123 explică (pentru nimportequi):

Nulaughing)

| carmol123 explică (pentru Ora de net):

Pe site ul asta imi cere e-mail ul
eu nu l stiu
l am uitat