| fabian12345326 a întrebat:

Cum sterg un cont facut pe un site pe care am adaugat cardul de credit, urgent va rog?

Scuze daca am gresit categoria

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si ai vrea sa ghicim unde ti ai facut tu cont?

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Despre ce site este vorba? Dacă consideri că există șansa să fi introdus cardul bancar într-o pagină nesigură, sfatul nostru este să contactezi banca și să blochezi cardul.

| armiaso a răspuns:

Daca nu iti permite site-ul sa-l stergi nu il poti sterge, daca ai introdus cardul de credit pe un site fara https tot aia este, datele cardului s-au dus, daca ai salvat codul cardului in site, il stergi, daca nu iti permite, il modifici, sunt multe variante, insa cea mai buna varianta, urgenta, muti banii de pe card prin internet banking, iti faci alt cont pe IB, si anulezi cardul la banca in timpul orelor de program al bancii si iti faci altul ca sa fie treaba sigura.