| VictorCti1234 a întrebat:

Cum ștergi un cont de YouTube?

Răspuns Câştigător
| Chez0nz a răspuns:

Salut.
Urmează pașii de mai jos pentru a-ți șterge canalul YouTube:

Pe un computer, conectează-te la YouTube cu detaliile canalului pe care vrei să îl ștergi.
Accesează setările avansate ale contului. Urmează pașii de mai jos:
în dreapta sus, dă clic pe contul tău > Setări YouTube;
în „Setările contului", selectează Prezentare generală;
sub numele canalului, selectează Setări avansate.
În partea de jos, selectează Șterge canalul (îți poate apărea Șterge conținutul). Dacă ți se solicită, introdu detaliile de conectare.
Selectează Doresc să îmi șterg definitiv conținutul.
Selectează casetele pentru a confirma ștergerea canalului.
Selectează Șterge canalul (îți poate apărea Șterge conținutul).
Actualizarea poate să dureze. Prin urmare, pentru o scurtă perioadă, se poate să vezi pe site miniaturi ale videoclipurilor tale.

5 răspunsuri:
| VictorCti1234 explică:

Cum îl ștergi pe telefon?

| Chez0nz a răspuns (pentru VictorCti1234):

Nu stiu, incearca sa te conectezi la un calculator si faci ce ti-am scris mai sus.

| DennisW a răspuns (pentru VictorCti1234):

Aceeasi pasi, dar din browser, unde bifezi in optiuni "Request desktop site".

| n3on0991 a răspuns:

Pe telefon te conectezi in browser pe yt cu contul și dai la setări versiune desktop și îți apare că pe PC! Poți șterge garantat

| Ora de net a răspuns:

Buna, Victor,

Gasesti pasii pe care trebuie sa-i urmezi aici https://support.google.com/youtube/answer/55759?hl=ro