| Dlu34 a întrebat:

Daca ai dat comanda de ceva pe un email gresit, ti-l mai aduce sau cel putin te contacteaza la telefon ca sa confirmi?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa nu ti l aduca... de unde stiu ei ca e gresit email ul?

Bula
| Bula a răspuns:

Doar daca ti-ai dat numarul de telefon, corect...

| TheSuspect a răspuns:

Pe email primesti factura/raport livrare... de fiecare data suna sau ajunge la adresa

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Daca fizica de livrare este cea corecta si produsul a fost platit cel mai probabil se va livra. Pentru a fi sigur insa iti recomandam sa ii contactezi direct pe reprezentantii magazinului online.