| AmazingONEx a întrebat:

Dacă am o anumită postare în cronologie (Facebook), mai poate vedea cineva acea postare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum e setată confidențialitatea postării. Intră pe postare apăsând pe acele 3 punctulețe din dreapta sus a paginii, apoi "Editează confidențialitatea". Poți seta pe lângă "prieteni" sau "public" și "doar eu" sau să editezi tu o anumiă audiență pentru postarea ta ca să vadă numai anumite persoane. :* sper că te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Depinde foarte mult de setarea de confidențialitate a postării. Dacă nu ai modificat deloc setarea respectivă, orice persoană din lista de prieteni poate vedea acea postare. Mai multe despre setările de confidențialitate găsești aici - https://www.facebook.com/help/193677450678703?helpref=faq_content

| lexu23 a răspuns:

Depinde daca postarea este publica sau privata