| andreeaoana99 a întrebat:

Daca am uitat parola de la Facebook si dau reseteaza parola, imi trimite pe email parola veche sau ma pune neaparat sa o schimb?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te pune sa o schimbi logic, sa nu crezi ca spargi tu conturi de Facebook prin manareala asta

| vocea a răspuns:

Iti trimite un cod si in introduci acolo sa vada daca este valid.

| andreeaoana99 explică (pentru vocea):

Si parola ramane cea veche?

Răspuns utilizator avertizat
| Ora de net a răspuns:

Buna Andreea,

Daca apesi pe optiunea reseteaza parola Facebook iti va trimite un link si te va ruga sa o resetezi. Mai multe informatii despre cum sa ai o parola sigura poti gasi pe situl nostru la http://oradenet.salvaticopiii.ro/......eni-contul

| Céline7 a răspuns:

Nu, nu-ti trimite parola veche, te pune sa o schimbi.

| Anonim1416 a răspuns:

Iti trimite un cod si tu trebuie sa l introduci sa vada daca e valid