| Andrei33Eftimov a întrebat:

Daca cineva mi-a furat codul de psf si l-a bagat in mypsf mai pot face ceva?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Daca la inregistrat acolo si a incasat suma. nu mai poti face nimic.

2 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Sincer să fiu, cred că nu mai poți face nimic. Ai putea contacta echipa paysafe și să le spui ce s-a întâmplat. Această încercare cred că ar fi in zadar, dar nu ar fi rău dacă ai face-o.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Ne pare rău că s-a întâmplat acest lucru. Recomandarea noastră este să raportezi ceea ce s-a întâmplat către PaySafe. Pe viitor, este bine să ai grijă de conturile & informațiile tale personale.