| Stanca_George_1994 a întrebat:

Dacă eu ii dau datele mele pentru un transfer de bani prin Wester Union,(date adică nume și țara ) cel care trimite poate afla mai multe detalii despre mine, adică la ce filiala am scos eu banii, orașul unde au ajuns sau orce alt ceva?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In cazul in care banii au fost ridicati in alt oras se poate comunica orasul de unde au fost ridicati si data cand au fost ridicati dar nimic in plus. Nu se va comunica locatia exacta (agentia) de unde au fost ridicati si nici detalii despre persoana care i-a ridicat pentru se considera ca stii cui i-ai trimis banii.
Daca stii engleza poti afla asta de pe siteul lor.

| iulian1989 a răspuns:

Da poate afla, daca are o aplicatie de la western, ora si locul de unde i-ai retras, dar sunt destul de rare cazurile.