| Ciucasa a întrebat:

Dacă eu pe Facebook o am pe mama setată ca mother,adica scrie la family members că mama este trecuta pe fb ca mother,si eu postez sau comentez pe un grup deschis, ea poate vedea chiar dacă nu face parte din grupul ăla? Primește notificare gen angryeu ) posted/commented in (nume grup)?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nu, nu primeste nicio notificare si nu poate vedea ceea ce se intampla in grup daca setarile sale nu permit asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e grup deschis, da, primeste.

| Ciucasa explică:

Dacă e grup închis? Gen offtopic?

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Nu primeste notificare in mod direct, dar poate vizualiza activitatea ta daca grupul e deschis si poate vedea activitatea ta in bara "ticker" din dreapta (deasupra chatului) daca comentezi cand ea este online.

Daca grupul este inchis insa, postarile nu pot fi vazute decat de cei din grup.