| Whitesnake99 a întrebat:

Daca eu si un prieten ne urmarim reciproc pe Instagram si acel prieten mai urmareste si o persoana care nu il urmareste inapoi, daca eu cu acea persoana o sa ne urmarim si noi reciproc, ea va vedea pe profilul meu ca il avem ca urmaritor comun pe acel prieten al meu? Adica o sa ii scrie direct acolo cu litere ingrosate "Followed by..."?

5 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai daca poate sa vada urmaritorii, da...

| Wr3nch a răspuns:

Da.

| Lukasssz a răspuns:

Da

| Ava1231 a răspuns:

Nu

| Elan a răspuns:

Da poate sa vada dar numai ca contul sau conturile sa nu fie pe privat!