| qieiqpalz a întrebat:

Daca iau de la resigilate imi da si husa si tot?

12 răspunsuri:
| RaAlexandra a răspuns:

Iti da exact ce avea produsul initial, nimic in plus

| qieiqpalz explică (pentru RaAlexandra):

Pai xiaomi ofera husa in cutie.

| Wr3nch a răspuns (pentru qieiqpalz):

Da, trebuie sa includa tot ce apare in descrierea produsului.

| RaAlexandra a răspuns (pentru qieiqpalz):

Atunci vei primi si husa

| qieiqpalz explică (pentru Wr3nch):

In desc nu zice ca are si husa.dar normal are adica na..pe yt toti primesc

| Wr3nch a răspuns (pentru qieiqpalz):

Pentru versiunea europeana?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teoretic da. Altfel nu ii accepta lui returul dacă avea lipsa din cutie.

| cfrtobias a răspuns:

Husa nu cred, poate folie pe ecran de scrie, in rest casti, incarcator si altele mici poate

| qieiqpalz explică (pentru Wr3nch):

Toate vs

| floreadan a răspuns:

Daca specifica acest lucru iti da, daca nu, nu. De unde vrei sa-ti iei produsul?

| Ora de net a răspuns:

Salut,

Depinde foarte mult de magazinul care vinde produsele resigilate și termenii și condițiile stabilite de acesta. Unele produse pot face parte din diferite promoții, oferind obiecte suplimentare doar produselor noi achiziționate.

În mod normal, ar trebui ca atunci când cumperi un produs resigilat, acesta să conțină toate elementele menționate în produsul inițial. Astfel, vei primi obiectele precizate în descrierea produsului.

Dacă dorești să afli informații exacte, îți recomandăm să îi contactezi pe cei care vând produsul respectiv și să ceri mai multe detalii.

| mihai69 a răspuns:

Dacă iei de la resigilate primești ceva exact ca produsul nou, dar cu niște mici „defecte", gen: „lipsă încărcător", sau „prezintă urme ușoare de folosire", „produs ca nou, cu ambalajul deschis și deteriorat" etc. Ți-am dat doar câteva exemple. La fel trebuie să scrie și pe pagina de unde cumperi acel lucru pe care îl dorești.

Deci: DACĂ produsul nou are husă și ce mai vrei tu ca accesorii, și DACĂ la cel resigilat nu e o mențiune clară că ar lipsi ceva din pachetul original, atunci DA, va avea tot ceea ce te aștepți să aibă.
În eventualitatea că nu e ceea ce ai vrut, poți oricând să returnezi produsul în intervalul legal (15 zile).