| anonim_4396 a întrebat:

Daca intru pe tpu.ro si dau la categoria "dragoste si sex" si dau pe niste intebari.iau virusi?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wtf, ce intrebare este asta?laughing NU.
Odata ce nu intri pe link-uri care nu ti se par cunoscute de la intrebarile/raspunsurile utilizatorilor sansele sunt 0. Este continut TPU fara virusi, nu se pot implementa pe acest site acei virusi.laughing

4 răspunsuri:
| GHoST013 a răspuns:

Nu, stai linistit.

| mihai69 a răspuns:

Negativ.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Ești grozav(ă)! : ))
https://ibb.co/eXjsFv

| Ora de net a răspuns:

Buna, Andrei,

Situl TPU este unul de incredere, nu vei lua virusi daca navighezi aici, indiferent de categoria pe care intri.