| Costel710 a întrebat:

Dacă mi-ai făcut 100000de Abonații (YouTube ), cu ajutorul subs4subs,voi primi ceva gen banii sau premiul?

6 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Aceste metode artificiale de a obtine abonati sunt descoperite in mod periodic de catre retelele sociale (Facebook, Youtube, Instagram) si activitatea este stearsa. Te sfatuim sa eviti folosirea unor astfel de programe si te incurajam sa incerci sa produci continut care in mod natural va atrage abonati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum deoarece poti da sub la maxim n alte canale, pe urma te trezesti ca iti sunt inlocuite in lista apoi site-ul respectiv subs4subs nu te va mai lasa sa dai altora sub ca le dadusi unsub unora. In plus sa ai 100k abonati e cel mai usor lucru pe care il poti face legit in 2018... Postezi memes si dai link spre video-ul tau pe 9gag.

| DumitruS a răspuns:

Mai ales ca alea "sunt luate inapoi". am facut si eu asta pe Facebook o data, in 24 de ore aveam 100 de like-uri, dupa 48 de ore mai aveam 20.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DumitruS):

Vezi ca daca ai facut cu autoreactions contul tau e folosit sa dea like altora, ca sa vezi asta trebuie sa te uiti in jurnalul de activitati.

| DumitruS a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu era autoreactioons, era ceva manual.

| David1331 a răspuns:

Nu ai cum sa faci asa 100000