| Gigiqwe a întrebat:

Daca nu am card pot primii bani in paypal?

6 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Din alt cont paypal, da.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Da, poti primi bani dintr-un alt cont de PayPal. Sfatul nostru este sa citesti cu atentie termenii si conditiile unui serviciu inainte de a-l folosi - https://www.paypal.com/us/webapps/mpp/ua/useragreement-full

| Stropdeploaie a răspuns:

Dar un cont valid ai?

| GeorgianaDiaconu a răspuns:

Cand ti se trimit bani, trebuie sa dai date de pe card. Cum tu nu ai, e imposibil

| Ionut0196 a răspuns:

Din pacate nu.

| Shoping_Boo_1990 a răspuns:

Normal ca se poate.Se trimite pe adresa de e-mail.Ca sa ii poți scoate de pe paypal trebuie sa ai card atașat.