| anonim_4396 a întrebat:

Daca parintele meu se duce la rds poate sa ceara desfasurator ce am deacarcat pe mobil de pe magazin play sau ce am vizionat pe Youtube sau ce am descarcat pe pc?

5 răspunsuri:
| Daughter a răspuns:

Din cate stiu eu acestea sunt date strict confidentiale, cei de RDS nu au dreptul si nici acces sa iti vada istoricul sau ce ai tu pe telefon/ pc.
Din moment ce ai username si parola pe Youtube ori pe magazin play, este clar ca parola este facuta cu scopul de a nu le permite celorlalti sa iti acceseze lucrurile.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai linistit nu vede nimeni ca te ai uitat la po.rn

| ponturi a răspuns:

Ca să vadă ce ai vizionat sunt metode la îndemână direct pe telefon, tabelta sau laptop nu trebuie sa mearga la firma, dar însă la rds pot afla poate ce site-uri vizitezi, banda utilizată, și câți mega urci sau descarci pe site-uri.

| Totostiuniti a răspuns:

Uita te la filme p linistit doar sterge istoricul

| Ora de net a răspuns:

Bună,

Părinții tăi nu pot vedea din desfășurător ce ai vizionat online sau ce ai descărcat din magazinul Play - ce pot vedea însă sunt apelurile tale și traficul de internet consumat.

Totodată, dacă părinții tăi au acces la conturile tale de Google, Youtube sau au acces la telefonul tău atunci ei pot verifica din dispozitiv istoricul tău.