| anonim_4396 a întrebat:

Daca sterg un cont de Yahoo, pot folosi numarul de telefon de la recovery pe alt cont, daca anterior atingeam limita de 10 conturi?

Răspuns Câştigător
| Ora de net a răspuns:

Bună,

Da, poți folosi numărul de telefon pentru alt cont.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

La ce-ti folosesc 10 conturi de yahoo?
Un om normal foloseste 1 cont, nu 10!

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

In total am 40, le foloseste drept scut antispam. De-asta vreau sa mai sterg din ele.

| anonimg a răspuns:

Contul de yahoo se șterge automat după 90 de zile de la ultima utilizare. Nu mai poate fi recuperat după aceea.

| Skyfest a răspuns:

Desigur,daca stergi contul anterior, vei putea folosi numarul de telefon pe alt cont.