| tonyc7 a întrebat:

Daca vizitez profilul de Facebook al unei persoane (care nu e in lista mea de prieteni), acea persoana isi poata da seama cumva ca i-am vizitat profilul? Stiu ca la inceputurile Facebook, acest lucru nu era posibil dar ma gandesc ca intre timp lucrurile poate ca s-au schimbat. Deci cum e?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stie

| Brizbriz a răspuns:

Da, respectiva persoana sta tot timpul in spatele tau si se uita ce faci pe calculator big grin

| haileewatson a răspuns:

Nu e posibil.

| Gândesclarece a răspuns:

Nu poate, nici dacă ai avea o la prieteni n ar putea sa vadă

| akaanne a răspuns:

Nu, funcția de urmărire o are doar tiktok ul.

| Yuoia a răspuns (pentru akaanne):

Functie de urmarire are si Facebook. Dar el nu la asta se refera.

| Catrice a răspuns (pentru Yuoia):

Același nume, funcții diferite bruh