| Dumitron a întrebat:

Dau coroana sau panglica daca intra cineva e Brianly.ro si imi faci un cont ca eu am facut prea multe conturi de pe calculator, va rog... nu e greu de loc ce va cer. nu-mi pasa ce email folositi, nu e nevoie sa imi ziceti, imi spuneti porecla pusa si parola...

6 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

Daca vrei te pot ajuta eu

| DovleacTurbat a răspuns:

Da-le ma dracu de teme. Oricum nu te ajuta la nimic happy.

| udrescuf a răspuns:

Porecla : DUMITRION
Parola: oiubescpemaria(cu litere mari [caps])

| Dumitron explică (pentru DovleacTurbat):

Ba, eu nu vreau cont pentru teme, miau sters moderatorii 4 conturi si vreau s ma razbun

| Dumitron explică (pentru udrescuf):

Zice ca acest cont a fost stres sad
are acelasi nume ca fostul contul, se numea Dumitron dar lau sters moderatori...

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Recomandarea noastra este sa citesti cu atentie regulamentul celor de la Brainly. Daca l-ai incalcat, administratorii au dreptul sa-ti blocheze accesul.

Pe viitor, te sfatuim sa adopti un comportament corect online, respectand regulile interne ale platformelor pentru a le putea folosi.