| Alexboss121 a întrebat:

Dau funda,
Cum pot afla cine pune intrebarea de pe tellonym?

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Salut
Nu poti afla identitatea persoanei respective, decat daca isi arata ea identitatea sau ti o spune. Se poate afla identitatea, dar in anumite cazuri : cand te hartuieste, abuzeaza, ameninta etc., si doar daca esti un cadru oficial ( politie ). Se contacteaza administratorii aplicatiei si vor vedea in baza de date. Daca tu ii intrebi sau faci ticket pentru asta, nu te vor ajuta. In concluzie, NU poti afla cine este perosana respectiva, dar, vezi pe YouTube, how to find someone s IP, se face un site fantoma, ii iei IP, il bagi pe IP Tracker ( orice IP Tracker de pe Google ) si o sa gasesti o zona sau locatia exacta de unde a fost accesat acel site. Totusi, se poate sa intre mai multe persoane pe acel link si nu vei stii care e care.
See youwinking

1 răspuns:
| Anonima163333 a răspuns:

Nu cred ca poti afla cine iti pune intrebarea.
Doar daca persoana seteaza ceva pentru a putea sa-i vezi idetntitatea.