| JuAl a întrebat:

De ce cand intru pe Facebook nu mi se deschide? Imi apare pagina: Acest site nu poate fi accesat

Pagina web de la https://m.facebook.com/ poate fi temporar nefuncțională sau a fost mutată definitiv la o nouă adresă web.
ERR_FAILED

Răspuns Câştigător
| simina96 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema de cateva ore. o fi ceva de la Facebook am crezut ca sunt singura care are problema asta.Mie doar pe laptop nu imi merge, pe telefon merge ok.

18 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

De 2-3 ore si eu intampin aceeasi situatie neplacuta. :'(

| JuAl explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Eu de alroape o ora. Tu intrai pe FB de pe Chrome?

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru JuAl):

Da; de pe Chrome. Dar pe Explorer observ ca merge Facebookul

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Chrome a redevenit activ pe Facebook, in urma cu cateva secunde.
bafta si voua!

| simina96 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Acum merge intr-adevar ca deja incepeam sa ma enervez ca mie de cateva ore nu imi mergea. Eu mi-am instalat si mozilla firefox si le folosesc in paralel. Mie de mai mult timp nu imi merge bine Chrome desi e actualizat, daca imi mai da multe erori cred ca trec la mozilla sau alt browser. Deocamdata ii mai dau o sansa. Bine ca s-a rezolvat deocamdata.

| JuAl explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Imi merge acum si mie.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru JuAl):

Bine e e eeeeeeee!

| Julia1188 a răspuns (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Off.ce bine e sa aflu ca nu sunt singura in aceasta situatie. Chiar ma gandeam sa rog pe cineva sa imi reinstaleze windows-ul ca ma gandeam ca am prins vreun virus de pe undeva. Si eu mi-am instalat mozilla, am dezinstalat si reintalat chrome si degeaba la fel facea. Acum vad ca e ok, sper sa dureze si sa nu faca iar asa ca este foarte enervant.

| Julia1188 a răspuns (pentru Julia1188):

Si viteza este mai buna acum big grin sau poate doar mi se pare! laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru Julia1188):

Este ceva mai buna!

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iti recomandam sa iti instalezi ultima versiune a browserului web si sa stergi Istoricul (in special Chache-ul si Cookie-urile).

| simina96 a răspuns:

Incearca pe alte browsere mie doar pe Chrome nu imi merge.

| JuAl explică (pentru simina96):

Si mie. Tot pe Chrome nu merge.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru simina96):

Merge, la mine prin Explorer dar nu si pe Chrome

| lolita24 a răspuns:

O fi fost ceva eroare specifica fratilor de la Chrome. Si eu cautam ca o disperata raspunsuri pe net mai devreme laughing)

| simina96 a răspuns (pentru lolita24):

Daca mai da multe erori eu il desfiintez si trec la alt browser laughing)

| Julia1188 a răspuns:

Si eu patesc la fel. Chiar am lasat mesaj dar nu mi-a raspuns nimeni. Ai rezolvat? Eu am sters si istoricul, am reinstalat chrome si degeaba. Cum am putea rezolva? E frustrant!

| vinhotse a răspuns:

Am întâlnit și eu această problemă când am făcut streaming pe YouTube. Această eroare ar apărea în aproape toate browserele. Este o problemă de internet, în special de căutare DNS. Am găsit un ghid și funcționează pentru mine. Poți încerca și tu.

Ghid: Cum să remediați eroarea „Acest site nu poate fi accesat" atunci când redați în flux YouTube pe Chrome?