| Simpatic a întrebat:

De ce Facebook sunt atat de jegosi? De cand au preluat what app, uite ce vor sa faca in curand:

https://www.youtube.com/watch?v=EoCsluHDul8

Nu este oare ceea ce vor sa faca o violare a intimitatii individului? Unul din drepturile fundamentale aparate in toate statele lumii!
Cred ca toata lumea ar trebui si cand zic toata lumea nu ma refer la mine si tine, ci toti posesorii de conturi Facebook si whatapp sa le stearga, din ce ar mai castiga atunci jegosii astia?

Putem dezbate aici!

2 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Tru, but only time will tell.
Stai calm, n-o sa moara aplicatiile astea nici daca 99% din utilizatori vor pleca, unele firme/persoane sunt prea dependente de aceste aplucații.

| Ora de net a răspuns:

Bună!

Dacă consideri că aceste clauze sunt abuzive, poți să nu mai folosești serviciul despre care este vorba și să te orientezi către altele.