| Dumyqueen1237 a întrebat:

De ce îmi apare pe insta ca urmăresc 0 persoane când eu de fapt urmăresc 20?

5 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

E o eroare

| Zuzu1991 a răspuns:

Insta de uraste
discrimineaza
telefonul te uraste
D-zeu nu te place
daca o sa vezi 20 nu v-a mai fi pace pe pamant rolling on the floor

| Sophieka a răspuns:

Cum spune colega CezaraEM. Posibil o eroare a site-ului!

| CezaraEM a răspuns:

Probabil e o eroare de la ei. E prea aglomerata platforma sau probabil lucreaza astia ceva la site.
Incearca sa o dezinstalezi din telefon, instaleaza-o la loc sau dai log out si revino iar...

| Flar3 a răspuns:

E bug de la site/aplicatie (daca esti pe telefon). Instagram-ul a devenit foarte solicitat in ultima vreme.