| RX22 a întrebat:

De ce nu îmi pot schimba parola pe Facebook? Când dau sa introduc parola cea veche și aia noua și dau salvează modificările îmi spune parola incorecta? Menționez ca cea veche am scris-o corect!

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună!

Facebook limitează numărul de schimbări de parolă din motive de securiate - așteaptă 24H și încearcă din nou. Mai multe informații aici - https://www.facebook.com/help/471713722857237

| cuvant a răspuns:

Buna RX22,

Daca ai schimbat-o recent e posibil sa nu te lase.
Nu stiu ce browser folosesti dar incearca sa intru de pe alt broswer si e posibil sa reusesti.
Facebook-ul pune limite mai nou la schimbarea parolelor si numelelor foarte des deoarece e vorba de securitatea contului.
Scrie-mi daca ai nevoie de ajutor, poate reusesc sa te ajut.