| Athenaaa a întrebat:

De ce nu pot sa îmi schimb data de naștere de pe Facebook? Am încercat Dar pur și simplu nu merge.

Răspuns Câştigător
| Edisor27 a răspuns:

Ba da, se poate schimba. Dar probabil tu ai schimbat-o de prea multe ori si nu iti da voie. Mie mi-a mers.

4 răspunsuri:
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Pai chiar nu poti sa o schimbi, cum o pui asa ramane.

| Edisor27 a răspuns (pentru IoanaPuppy31):

Se poate.

| Albinuța767 a răspuns:

Ba da merge dar trebuie să dureze doua luni până să schimbi setările contului dacă azi ti-ai schimbat numele peste două luni îți poți schimba alt nume și așa e și cu data.

| Ora de net a răspuns:

Buna,

Facebook are o politica destul de stricta care cere ca pe retea sa folosesti datele tale reale (nume, varsta, etc.). Recomandarea noastra este sa astepti o perioada de timp si sa incerci din nou sa iti setezi data de nastere si sa o folosesti pe cea reala - in acest fel te asiguri ca contul tau nu va fi inchis si daca acesta este compromis, il vei putea recupera.