| Delir890 a întrebat:

Dintr o data nu îmi pot accesa contul /canalul de YouTube și nu știu de ce.Îmi scrie ACȚIUNEA NU ESTE PERMISĂ.Ce s-a întâmplat? E posibil ca cei de la Youtube sa mi fi șters contul sau ce s-a întâmplat? Mi s-a eliminat contul și conținutul sau este o problema temporara?

3 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Buna,

Iata un motiv pentru care se poate intampla sa primesti acest mesaj - https://support.google.com/youtube/answer/3223202?hl=ro

| Xela90 a răspuns:

Daca ai pus un videoclip cenzurat sau limbaj vulgar nu il mai poti recupera.

| Delir890 explică (pentru Xela90):

Nu am pus chestii de genul.alți utilizatori invidioși mi au dat raport.și jegoșii au descărcat înainte videoclipurile au așteptat ca Youtube sa mi le șteargă de pe contul meu și le au postat apoi pe canalele lor

| Ilie94 a răspuns:

Ai fost raportat pentru incalcarea dreptului de autor