| Voinescu_Bogdan_1990 a întrebat:

Doar de mine si-au batut joc cei de la Emag? Deoare ce am comandat un produs, au luat bani de pe card si acum au spus că nu mai au produsul si trebuie sa astept 48 de ore sa intre banii dar au trecut si nu mai raspund nici la telefon. Am sunat de vreo 10 ori! Ce pot sa fac?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Da, doar de tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eee nu raspund la telefon. Au mereu call centerul ocupat... insista si te vor lamuri

| anonimg a răspuns:

Suni la protecția consumatorilor de pe raza județului din care locuiești.

| Sn4k3 a răspuns:

Da, ti-au dat teapa pentru cativa lei. Stai linistit si mai incearca sa suni ca trebuie sa raspunda, mai poti trimite si mail.

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Mai incearca si stai cat mai mult pe fir trebuie sa raspunda. Dar depinde si de banca uneori.