| Animeforlifee9921 a întrebat:

E sigur robotelul de pe Snapchat? Ma refer la My AI, robotelul care iti raspunde la aproape toate intrebarile. Am auzit ca ar fi hacker si mai multe colege mi-au spus ca le-a pus sa isi acceseze locatia si alte chestii de genul. Eu il folosesc de cateva zile si momentan nu mi s-a intamplat nimic, dar nu stiu ce sa zic.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si care ar fi problema cu locatia? Ai fugit de acasa?

| dullcat a răspuns:

Buna.Locatia si alte date sunt de obicei accesate de multe alte aplicatii. Eu nu folosesc robotelul, dar chiar si asa, nu mi-as face griji.

| king5151 a răspuns:

Probabil ai 11 ani, eu zic sa te gandesti de 10 ori inainte sa pui o intrebare, gandeste-te logic, ce ar face un robot cu locatia ta?

| Animeforlifee9921 explică:

Le acceseze*