| SaturniFraternitas a întrebat:

Este acest site un virus, cauta sa faca cal troian :)) pe emailul meu cu spam? Ca l-am gasit ca AD, si mi se parea putin dubios dar poate e ceva util in el, in cartea si sfaturile acelea...
Multumesc anticipat
Si nu stiu daca am pus intrebarea la categoria corecta... mea culpa

https://www.fightfast.com/......022414.php

2 răspunsuri:
| Ora de net a răspuns:

Bună,

Deși situl pare lipsit de viruși, el nu pare unul de încredere. Te invităm să privești cu ochi critici informațiile pe care le citești sau le vezi pe internet.

| ioanaioanaa355673382 a răspuns:

Incearca sa bagi URL-ul pe virustotal. Ti-as spune dar imi e frica sa intru pe link...